فلوشیپ پزشکی اتریش

Medical physician doctor man over white background. Medicine and health care concept


پزشکانی که پس از اتمام دوره ی تخصص،سعی دارند در رشته تخصصی خود تجربه ی بیشتری کسب کنند برای این امر  دوره ی فلوشیپ را می گذرانند. دوره های فلوشیپ در اکثر دانشگاه های علوم پزشکی و بیمارستان ها در تمام دنیا برگزار می شود.در این نوشتار به دوره فلوشیپ پزشکی و دوره فلوشیپ دندانپزشکی در اتریش می پردازیم.

فلوشیپ پزشکی در اتریش

در دوره ی فلوشیپ در اتریش پیشرفته ترین و به روزترین متدهای درمانی آموزش داده می شود به همین دلیل متخصصان زیادی سالانه برای این دوره اپلای می کنند. متقاضیان برای گذراندن فلوشیپ پزشکی و دندانپزشکی در اتریش نیازمند دانش زبان آلمانی نیستند و تنها تسلط به زبان انگلیسی کافی است.همچنین  در صورتی که فرد تمایل به گذراندن دوره ی فلوشیپ در کشور اتریش را دارد ابتدا لازم است  دوره ای ۳ ماه الی ۲ سال را در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی اتریش بگذراند.

فلوشیپ دندانپزشکی در اتریش

متخصصانی که قصد دارند در رشته دندانپزشکی مهارت و تجربیات خود را افزایش دهند می توانند در دوره ی فلوشیپ دندانپزشکی شرکت نمایند. در دوره ی فلوشیپ در اتریش متقاضیان به روزترین و پیشرفته ترین متدهای درمانی را آموزش می بینند.برای گذراندن این دوره نیاز به تسلط به زبان آلمانی ندارید و تنها دانش زبان انگلیسی کافی است.

آموزش هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت فرم ارزیابی آنلاین Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.