درباره پیشگامان

هسته اصلی موسسه پیشگامان در سال ۱۳۸۹ شکل گرفت. اعضا اصلی دارای تجارب کاری بین المللی و فعال در زمینه کار آفرینی می باشند. تیم تخصصی موسسه پیشگامان با پشتیبانی وکلا و همکاران مجرب خارج از کشور چالش های پیش روی متخصصین را قبل و بعد از اعزام نیرو به خارج حل می نمایند.
موسسه پیشگامان با هدف مشاوره، آموزش و اعزام نیروی متخصص به کشورهای اروپایی از جمله آلمان, سوئد و اسپانیا و اجرای پروژه های دور کاری( Out Sourcing)جهت خدمت به متخصصین داخلی تاسیس گردید. موسسه پیشگامان با فعالیت رسمی خود به طور تخصصی از طریق همکاران موجود در آلمان ، اسپانیا و سوئد مشاوره های کاری در اختیار متخصصین واجد الشرایط جهت مهاجرت های کاری فراهم می آورد.
همکاری موسسه پیشگامان با شرکت های کاریابی اروپایی از جمله Hays, Michael Page, Xelvin ، بانک اطلاعات شغلی وسیعی در حوزه اتحادیه اروپا را فراهم آورده است. متقاضیان پس از ارزیابی اولیه در صورت واجد الشرایط بودن مراحل مصاحبه، تست های شغلی و در نهایت اخذ ویزا را در کنار تیم فنی پیشگامان در کمال آرامش طی خواهند کرد.

فعالیت موسسه پیشگامان تنها به مشاوره شغلی برای متخصصین جویای کار محدود نمی شود. تهیه Business Plan، راهنمای کار آفرینی، ثبت شرکت و سایر مشاوره های شغلی در حوزه اتحادیه اروپا از دیگر خدمات موسسه پیشگامان به متقاضیان می باشد. موسسه پیشگامان با طیف وسیع خدمات و بهره مندی ازتیم مشاوره قوی در اکثر نقاط دنیا بهترین گزینه را با در نظر داشتن شرایط متقاضی به او پیشنهاد خواهد داد. هدف ما تنها گرفتن اقامت نمی باشد بلکه اقامتی مبتنی بر کار و درآمد شغلی نیز می باشد.

مشاوره مهاجرت فرم ارزیابی آنلاین